Co warto wiedzieć o łóżkach regulowanych?

Powrót do listy postów

25 / 11 / 2015

Porady

Poleć artykuł

Bez względu na to, czy łóżko regulowane ma być traktowane jedynie jako mebel wypoczynkowy, czy ma nam służyć jako łóżko sypialniane – warto wspomnieć o kilku istotnych rzeczach. Przy doborze należy sugerować się nie tylko wyglądem i kolorystyką, ale również formą regulacji stelaża oraz materacem. Tylko szczegółowe zapoznanie się z produktem pozwoli nam na wybranie takiego, który w pełni spełni nasze oczekiwania. Jednym z czołowych producentów takich łóżek jest szwedzka firma Viking, obecna w salonach JMB Design.

 

W tego typu meblach bardzo istotną rolę gra sam stelaż. Może być on regulowany manualnie, elektrycznie, jak i posiadać formę elastyczną, być stelażem rolowanym lub typu „ruszt”. Ważny jest również materac. Dobrze dobrany i skomponowany z konstrukcją łóżka sprawia, że staje się ono niebywale wygodne i funkcjonalne.

 

W modelu Balder wspomnianego szwedzkiego producenta łóżko regulowane jest pilotem. Urządzenie steruje meblem w pełnym zakresie regulacji, a dodatkowo całość wyróżnia unikalny kieszonkowy materac. Produkt można zamówić w kilku rozmiarach co sprawia, że swoje zastosowanie znajdzie zarówno w ogromnych pomieszczeniach, jak i w niewielkich blokowych sypialniach. Model Royal posiada cztery płaszczyzny regulowania elektrycznego. Ogromnym plusem jest nie tylko jego dostępność w różnych rozmiarach, ale także kolorach. Produkt o takiej funkcjonalności z tak elastyczną możliwością projektowania zewnętrznej warstwy umożliwia jego idealne rozlokowanie w każdej kompozycji. Sprawdzi się zatem i w nowoczesnym wzornictwie i w klasycznym zestawieniu. Oba produkty posiadają ogromny plus w postaci 25-letniej gwarancji. Upewnia to tylko klienta w przekonaniu, że producent jest w pełni usatysfakcjonowany z tego produktu i gwarantuje jego wysoką jakość i wieloletnią trwałość.

 

Innym wartym uwagi produktem jest łóżko Scand wyprodukowane przez polską markę JMB. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie z elektrycznie regulowanym stelażem. Całość ma jednolitą i zamkniętą formę dostępną w trzech rozmiarach. Ekskluzywność modelu Scand polega na obiciu go bardzo grubymi tkaninami o jednocześnie dużej miękkości. Co więcej, materiał i kolorystyka takiego łóżka mogą być dowolnie wybrane przez Klienta. Do tego modelu można dopasować różne rodzaje materaców głównych.

 

Łóżko regulowane ułatwi życie nie tylko osobie chorej, ale również lubiącej czytać przed snem, czy też takiej, która często cierpi z powodu bólu nóg, czy kręgosłupa. Jest to najlepsza opcja dla osób celebrujących wypoczynek, a dzięki możliwości regulowania zagłówków i podnóżków każdy jest w stanie dostosować ją do swoich potrzeb.

 

Poleć artykuł