Łóżko tapicerowane - modne i wygodne

Powrót do listy postów

25 / 11 / 2015

Trendy

Poleć artykuł

Łóżka tapicerowane to nie tylko niebywały design i mnogość kształtów i wielkości. Nie tylko dodatki w postaci oryginalnych nóżek, czy zdobionych oparć oraz wybór spośród wielu materiałów obiciowych. To przede wszystkim komfortowy sen, zawsze perfekcyjny wygląd i łatwość utrzymania w czystości sprawiają, że znajdują się one na liście najczęściej kupowanych ostatnimi czasy mebli.

 

Ze względu na materiał obiciowy mebel zawsze prezentuje się dobrze. Od klienta zależy, jak będzie wyglądało jego łóżko, na co nie można liczyć w przypadku gotowych elementów drewnianych. Dlatego ostateczny wygląd tapicerowanego produktu zależy tylko i wyłącznie od nas. Dzięki temu możemy świetnie wkomponować go do naszego wnętrza lub nadać mu niebywały i oryginalny wygląd.

 

Co więcej mnogość materiałów, ich grubości i faktur sprawia, że możemy decydować o tym jak łatwo będzie się czyściło nasz mebel. Dzięki grubym, ale jednocześnie bardzo miękkim obiciom można w prosty sposób usunąć zabrudzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania. Co więcej, przezorni mogą skorzystać z takich tkanin, które nie przyjmują wody.

 

Obicie łóżka to nie tylko dowolna tkanina, ale również możliwość wybrania ekoskóry, czy skóry licowej. Taką możliwość ma między innymi model Supra marki JMB, który inspirowany jest dziełami włoskich mistrzów. Do łóżka stworzono bankietkę i stoliki nocne, którą można obić w ten sam sposób. Warstwa materiału nadaje nie tylko dodatkowej miękkości, ale przede wszystkim oryginalnego wyglądu. To ogromny plus dla ludzi ceniących sobie nietuzinkowe rozwiązania i przytulne wnętrza.

 

Co cechuje łóżka tapicerowane? Ich trwałość. Nie zmieniają swojego wyglądu przez długie lata i ciągle wyglądają elegancko. Świetnie komponują się zarówno na małych przestrzeniach, jak i w ogromnych wnętrzach – loftach, salach bankietowych. Sprawdzają się zarówno w wersjach wypoczynkowych, jak i sypialnianych. To najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy sami lubią decydować, jak będą urządzone ich wnętrza.

 

Poleć artykuł