Poduszka – najlepszy przyjaciel w Twoim łóżku

Powrót do listy postów

19 / 02 / 2016

Porady

Poleć artykuł

Jest przyjemna w dotyku, wyrozumiała, nigdy nie krzyczy i niezależnie od dnia ani godziny, zawsze pozwoli Ci się w siebie wtulić. Poduszka, bo o niej mowa, to kluczowy element wyposażenia każdego łóżka. To na niej odpoczywa najważniejsza część Twojego ciała – głowa. Dlatego warto poświęcić czas i pieniądze na znalezienie Tej Jedynej.

No, ewentualnie dwóch. ;)

 

Branża tekstyliów już oferuje szeroki wachlarz technologicznych innowacji w zakresie poduszek, a co jakiś czas jeden z producentów prezentuje swoje nowe rozwiązania. Oprócz klasycznych poduszek, takich z puchu lub pierza, które towarzyszą nam już od wielu lat, coraz większą popularność zdobywają poduszki specjalistyczne – projektowane specjalnie pod określone parametry i skierowane do klientów zmagających się z zaburzeniami snu lub problemami postury. To prezentacją tego typu poduszkowych nowinek technicznych zajmiemy się w dzisiejszym artykule.

 

Poduszka termoelastyczna – komfort i temperatura

 

Poduszka termoelastyczna to ostatni krzyk mody dla osób, które przeżywają senne trudności. Lekka, termoelastyczna pianka w połączeniu z nasyceniem olejkami eterycznymi z kokosu i lnu momentalnie przeniesie jej szczęśliwego użytkownika w objęcia Morfeusza. Dodatkowo, kształt poduszki zapewnia optymalne ułożenie głowy i odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa w czasie snu. Ten wybór może okazać się długo poszukiwanym remedium na chrapanie, bóle głowy i długie, bezsenne noce.

W naszej ofercie poduszki termoelastyczne JMB dostępne są w aż czterech wariantach!

Poduszka lateksowa – elastyczność i oddychanie

 

Największą zaletą poduszki lateksowej jest jej elastyczność, która zapewnia idealne wręcz dopasowanie do kształtu głowy i karku. Druga rzecz, to oddychanie – poduszki lateksowe świetnie przepuszczają powietrze, co powoduje, że nawet latem nie doświadczymy na niej potu i uczucia nadmiernego gorąca.

W naszej ofercie, poduszka lateksowa JMB dostępna także w wariancie z warstwą watergelu, który jeszcze bardziej zwiększa jej oddychalność, powodując uczucie spania na świeżej poduszce przez całą noc.

Poduszka z ergonomicznym podparciem – ułóż głowę do snu

 

Poduszki z ergonomicznym podparciem stworzone są dla osób, które potrzebują zachować terapeutyczną pozycję w czasie snu. Ich linia odpowiada naturalnemu ułożeniu głowy, szyi i ramion, co sprawia, że kręgosłup podpierany jest podczas wypoczynku w najzdrowszy z możliwych sposobów.

Ten rodzaj poduszek przeznaczony jest także dla osób śpiących na boku, ale w naszej ofercie znajdują się i poduszki ergonomiczne dedykowane osobom, których ulubioną pozycją jest pozycja na brzuchu.

 

Poleć artykuł