O firmie - Meble i akcesoria do sypialni - JMB Design

Najwyższa jakość mebli oraz artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz.

JMB Design to sieć salonów oferujących najwyższej jakości materace, łóżka, meble sypialniane oraz artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz. W bogatej ofercie salonów niewątpliwie wyróżniają się produkty marki JMB – polskiego producenta mebli i materacy z ponad 40-letnim doświadczeniem. Największym atutem JMB jest możliwość dopasowania łóżka bądź materaca do własnych potrzeb, zarówno pod względem wzorniczym, wielkościowym, jak i kolorystycznym. Większość zamówień jest realizowana w terminie od 1 do 4 tygodni, a fachowy montaż mebli gwarantują nasze własne ekipy.

 

Na każdym etapie obsługi Klienta, od profesjonalnego doradztwa aż do montażu, dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom Klientów.

 

Poza wspomnianą wyżej marką JMB oferujemy produkty największych światowych marek, takich jak: JOOP!, TEMPUR, SEALLY, ADA, ELEGANTE, DELIS, NOLTE, HIMOLLA, BOX MISTRAL, BAUER, CAWO, RAUCH.


Nasze wartości

Otoczenie może znacząco wpływać na nastrój. Piękny dom dzięki JMB Design to myśl, która przyświeca nam w codziennej pracy.

Nasz zespół

Doskonała znajomość produktów oraz doświadczenie w pracy z klientem to najważniejsze atuty zespołu JMB Design.

Nasze salony

Wysoka jakość, znane marki, profesjonalne doradztwo. Gdy odwiedzisz nas raz, na pewno będziesz wracał.